Kullanmış olduğum PMDG 737 için Sound Pack!!!

Merhaba sanal pilot arkadaşlarım. Sizlere kendi kullanmış olduğum ve biraz daha gerçekçilik katan PMDG 737 NGX uçağının ses paketini sunuyorum. Tamamen ücretsiz sesler bunlar. Boyut olarak da çok büyük bir boyutu bulunmuyor. Sadece 181 Mb. İndirdiğiniz setup dosyasını çalıştırın.Simulatorün nerede kurulduğunu gösterin gerisini ona bırakın 🙂 Tabi ki her zaman söylediğim gibi yedek almayı kesinlikle unutmayın. Çalışmadığı takdirde boşu boşuna canınızı sıkmayın. Ben kendim bizzat kullanıyorum. Herhangi bir sorunu bulunmuyor. Kurulumda sıkıntı yaşayan arkadaşlarım yorum atarak yardım talebinde bulunabilir. En kısa zaman içerisinden yardımcı olmaya çalışırım.Eğer linkte sorun varsa onu da yorumlayın ki başka bir yere upload edeyim.

Herkese kırımsız uçuşlar.

İndirmek için tıklayın

Bahadır Çetin

Sanal havacılık dünyası ile tanışması biraz geç oldu ama güç olmadı. Tam bir havacılık tutkunu ve yardımsever. Bununla beraber www.sanalpilotluk.com adresini kendisi gibi havacılık tutkunlarına yardımcı olma amacıyla 2017 yılında kurdu. Evli ve 1 çocuk babası olan yazar, siteye değerli desteklerinizi bekliyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Kullanmış olduğum PMDG 737 için Sound Pack!!!” için 4 yorum

  1. indirme yapamıyorum sağ taraftaki numaratör bitince tekrar deniyorum ama bir türlü inmiyor sürekli telefon numarası istiyor

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir