FSX ARAYÜZ DEĞİŞTİRME

Merhaba sanal pilot arkadaşlarım. Fsx kullananlar eğer Fsx in arayüzünü değiştirmek istiyorsanız doğru yerdesiniz. Buraya tıklayarak önce upload etmiş olduğum dosyayı indirin.Ardından Fsx in kurulu olduğu ana klasöre gidip Uires klasörünü aratın. İndirmiş olduğunuz klasörün içerisinde bulunan dosyaları buraya yapıştırın. Artık yeni görünümüyle Fsx siniz hazır. Ama siz her zaman tedbirli olun. Uires klasörünün orjinalinin yedeğini almayı unutmayın.

Not: Vermiş olduğum linkte kesinlikle virüs felan bulunmuyor. Sadece Link tl ile kısaltılmış bir link. Tıkladığınızda size bir yönlendirme sayfası gelecektir. Sağ yukarıda bulunan sayacın dolmasını bekleyin ve reklamı geç butonuna basın. Buradan indirebilirsiniz.

Kurulumda zorlanan ya da yapamayan olursa yorum atabilir.

Herkese kırımsız uçuşlar dilerim.

 

Bahadır Çetin

Sanal havacılık dünyası ile tanışması biraz geç oldu ama güç olmadı. Tam bir havacılık tutkunu ve yardımsever. Bununla beraber www.sanalpilotluk.com adresini kendisi gibi havacılık tutkunlarına yardımcı olma amacıyla 2017 yılında kurdu. Evli ve 1 çocuk babası olan yazar, siteye değerli desteklerinizi bekliyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir