Drzewiecki Design Moscow City X

Sevgili sanal pilot arkadaşlarım bu makalem de sizlere Drzewiecki Design tarafından tasarlanan Moscow City X scenery sini tanıtmaya çalışacağım. Bu scenery çok detaylı bir şekilde Moskova şehrini ve bununla birlikte 7 adet havalimanını,bir çok helikopter pistini ve binlerce bina modelini içermektedir. Bu scenery yaklaşık bir senelik bir çalışmanın ürünüdür.Fps dostu bu scenery sizi fazlasıyla tatmin edecektir.

Yükleme:
Bu sceneryi setup .exe dosyasını çalıştırarak kurabilirsiniz. Kurulum esnasında havalimanında bulunan uçakları seçebilirsiniz. Ayrıca HD pist ve taxi yolu kaplamaları içerir.

Özellikleri:
-Detaylı Moskova kaplamaları
-2000 adet bina modeli
-3D müzeler , saray,kuleler,köprüler,tren istasyon binları ve Zara mağazaları bulunmaktadır.
-Trenler,gemiler,3D insanlar,araç trafiği,hareketli araçlar,hareket eden uçakları içerir.
– Photoreal yeryüzü kaplamaları içerir
– Moskova ve etrafında bulunan UUWW,UUDD,UUBW,UUMO,UUBM,UUMB icao kodlu havalimanlarını havalimanı binalarını, hareketli yer hizmetleri araçlarını,hareketli körükler barındırır.
 -HD Pist ve taxi yolları bulunmaktadır.
Demo Versiyonunda tüm özellikler bulunmakta da olup sadece kalite biraz daha düşüktür.Ivao ve Vatsim  platformlarında sorunsuz uçuşlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
 
İndirmek için tıklayın

Bahadır Çetin

Sanal havacılık dünyası ile tanışması biraz geç oldu ama güç olmadı. Tam bir havacılık tutkunu ve yardımsever. Bununla beraber www.sanalpilotluk.com adresini kendisi gibi havacılık tutkunlarına yardımcı olma amacıyla 2017 yılında kurdu. Evli ve 1 çocuk babası olan yazar, siteye değerli desteklerinizi bekliyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir