Drzewiecki Design Miami X Scenery

Merhaba sanal pilot arkadaşlarım. Sizlere bu makalemde Drzewiecki Design tarafından tasarlanmış olan Miami X scenerysini tanıtmaya çalışacağım. Şimdi siz bana diyeceksiniz ki bunu internet sitesinden alıyorsun bize sunuyorsun. Evet öyle yapıyorum fakat tek bir fark ile Türkçe anlatım yapıyorum. Bildiğiniz üzere sanal havacılık dünyasında Türkçe döküman ve yazı bulmak biraz zor. Haliyle bazı arkadaşlarımızında yabancı dilleri olmadığından dolayı sıkıntı yaşayabiliyor. Zaten sitemizin kurulma amaçlarından birisi de Türkçe dökümanlar oluşturmak. Evet lafı uzatmadan size Miami X scenery sini tanıtmaya başlayayım.

Öncelikle Miami X scenery kesinlikle sadece bir havalimanı scenery değil. Miami şehrinin tümünü kapsayan bir scenery dir. İçerisinde ;
KMIA Miami International Airport
KTMB Kendall-Tamiami Executive Airport
KOPF Opa-Locka Executive Airport


bulunmaktadır.

Kurulum:
Daha önceden kurmuş olduğunuz Miami ile ilgili bütün sceneryleri silin. İndirmiş olduğunuz setup.exe dosyasını çalıştırın. Kendisi kurulumu otomatik yapacaktır.

Özellikleri:
Fsx ve P3d ile tam uyumlu olarak çalışmaktadır.
Geniş bir photoreal bir scenerydir ve tüm Miami yi kapsar
Miami de bulunan 1000den fazla bina modeli mevcuttur.
Demo versiyonunda tüm özellikler bulunmakta olup sadece texturelerin çözünürlükleri daha düşüktür.

İndirmek için tıklayın

Bahadır Çetin

Sanal havacılık dünyası ile tanışması biraz geç oldu ama güç olmadı. Tam bir havacılık tutkunu ve yardımsever. Bununla beraber www.sanalpilotluk.com adresini kendisi gibi havacılık tutkunlarına yardımcı olma amacıyla 2017 yılında kurdu. Evli ve 1 çocuk babası olan yazar, siteye değerli desteklerinizi bekliyor.

Bunları da sevebilirsiniz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir